خرید پتاسیم هیدروکسید

پتاسیم هیدروکسید یک ماده پر کاربرد در صنایع مختلف مانند کود و باطری سازی و خشک کردن و غیره استفاده میشود. شرکت بیسموت ارائه دهنده پتاسیم هیدروکسید یونید کره و روسیه و چین (نود درصد و گالانوا) و تایوان و هند و فرانسه و دیگر برند ها است. برای خرید و اطلاع از قیمت روز پتاس با ما تماس بگیرید.

قیمت پتاسیم هیدروکسید

پتاسیم هیدروکسید با توجه به این که جنس وارداتی هست، قیمت آن با نوسانات ارز تغییر پیدا میکند. لطفا برای اطلاع از قیمت پتاسیم هیدروکسید با ما تماس بگیرید. (قیمت پتاسیم هیدروکسید 1 کیلویی و قیمت پتاس تناژ متفاوت است. همچنین برای خرده فروشی با قسمت فروش آزمایشگاهی ما در تماس باشید.)

” color=”blue” size=”lg” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-phone” add_icon=”true” link=”url:tel%3A۰۹۹۲۳۷۷۵۹۰۷“]
خرید پتاسیم هیدروکسید یونید کره

قیمت حدودی : 60 هزار تومن

برای دریافت جزییات بیشتر با ما تماس بگیرید.

” color=”blue” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-phone” add_icon=”true” link=”url:tel%3A۰۹۹۲۳۷۷۵۹۰۷“]

موجودی انبار : 35 تن

پتاسیم هیدروکسید یا همان پتاس

پتاسیم هیدروکسید یا پتاس چیست؟

پتاسیم هیدروکسید یک ترکیب معدنی با فرمول مولکولی KOH است و دارای کاتیون پتاسیم و آنیون هیدروکسید به نسبت یک به یک است که دارای ظاهری کریستالی و بی بو است و به همراه واکنش شدید در آب حل میشود. معمولا خرید کود کلرید پتاسیم برای صنعت کشاورزی زیاد است که برای تولید کود به کار میرود که به عنوان مکمل برای خاک برای جبران کمبود پتاسیم به کار میرود و به همین خاطر فروش پتاسیم هیدروکسید با کیفیت بشدت مهم است

فروش انواع این ماده

این نمک پتاسیم در بازار ایران دارای برند های مختلفی است که در زیر چند نمونه رایج آن را برای شما توضیح داده ایم.

فروش هیدروکسید پتاسیم چینی

پتاسیم هیدروکسید چینی با آنالیز رو به رو یکی از پرفروش ترین پتاس های موجود است که دلیل آن قیمت پایین تر آن نسبت به دیگر پتاس های موجود در بازار است

فروش هیدروکسید پتاسیم کره ای

قیمت پتاسیم هیدروکسید در ایران بشدت با قیمت این پتاس در بازار سنجیده میشود چرا که کارخانه های مهم و داروسازی ها حتما از این پتاس با کیفیت استفاده میکنند.

فروش هیدروکسید پتاسیم مرک

این نوع از این ماده برای استفاده در آزمایشگاه ها بیشتر استفاده میشود که برای این مورد با شماره ما تماس گرفته و با بخش آزمایشگاهی ما تماس بگیرید.

خرید و فروش پتاس یونید

عکس کیسه و آنالیز هیدروکسید پتاسیم چینی

فروش هیدروکسید پتاسیم چینی به همراه آنالیز و عکس کیسه بار
” color=”blue” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-phone” add_icon=”true” link=”url:tel%3A۰۹۹۲۳۷۷۵۹۰۷“]
فروش پتاس روس

با توجه به قیمت پتاسیم هیدروکسید در ایران چگونه بهترین خرید را داشته باشیم؟

با توجه به فروش پتاسیم هیدروکسید در بازار فعلی ما پیشنهاد ویژه ای داریم که خرید پتاس روسیه است که کیفیت قابل قبولی برای اکثر صنایع را دارد و همچنین قیمت بشدت مناسب ترین نسبت به نمونه یونید کره را دارد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با تماس بگیرید.

تضمین کیفیت

این ماده و دیگر مواد شیمیایی را میتوانید با تضمین اصالت و کیفیت ماده شیمیایی ارائه میشود و به فروش میرسد.

ارسال

تمام مواد شیمیایی موجود در شرکت بیسموت به تمام نقاط کشور ارسال میشود و مشکلی از این بابت وجود ندارد همجین برای فروش هیدروکسید پتاسیم در اصفهان و در شهر های دیگر مشکلی وجود ندارد.

5/5 (1 نظر)