همه چیز درباره شرکت بیسموت

 

شرکت بیسموت به عنوان یک تامین کننده و تولید کننده فعال در عرصه موادشیمیایی صنعتی از جمله ترکیبات معدنی و آلی ، مواد اولیه صنایع شوینده وبهداشتی ، صنعت نفت ، آب و فاضلاب ، تامین مواد اولیه کارخانه های تولید کود کشاورزی ،موادشیمیایی نانو و تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت می کند.گروه بیسموت در تلاش است با استفاده از سرمایه انسانی متخصص و ارایه مشاوره مبتنی بر دانش روز نقش موثری را در راستای خرید موادشیمیایی و ارتقای این بازار ایفا کند.

هدف از تاسیس

گروه بیسموت با هدف ارایه خدمات در تمامی زمینه های خرید و تامین مواد شیمیایی به صورت جدی فعالیت خود را آغاز نمود و با گرد هم آوری تیمی متخصص و تحلیل بازار و با نیاز سنجی مشتریان در این بازار و داشتنی خریدی راحت و آسوده در مدت کوتاهی جزو شرکت های مطرح در بازار شده است.

تیم فنی ما:

اعضای گروه شرکت بیسموت متشکل شده از فارغ التحصیلان رشته مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف میباشد تا با تکیه بر دانش فنی خود و تجربه در صنایع گوناگون خدماتی متمایز در این عرصه به مشتریان خود ارایه دهند.

لگو ما :

لگو گروه بیسموت الهام گرفته از فلز خاص بیسموت است که در جدول تناوبی با علامت اختصاری Bi در خانه 83 جدول تناوبی وجود دارد.

آدرس وبسایت ما:

 

www.bismoot.com